Contact

Ook vragen, opmerkingen en lieve, leuke, grappige of interessante berichten kun je bij ons kwijt! Bij voorkeur via de mail: info@nssvaeolus.nl.

Postadres*

Heyendaalseweg 141
6525 AJ Nijmegen

*Locatie USC; vraag aldaar naar het postvak van NSSV Aeolus

Bestuur
Voorzitter   

Kevin May

 

 

voorzitter@nssvaeolus.nl

 

Secretaris

–> voor informatie over de cursus

 

Tabea Riepe

 

secretaris@nssvaeolus.nl

 

 

Penningmeester 

 

 

Louis Hedwig

 

 

penningmeester@nssvaeolus.nl

 

 

Public Relations 

 

 

Naomi Breitsma

 

pr@nssvaeolus.nl
Algemeen bestuurslid 

–> voor het aanvragen van clinics

 

Felix Tönisen

 

info@nssvaeolus.nl

 

 

Bankgegevens

N.S.S.V. Aeolus

IBAN-nummer: NL91INGB0003814362
BIC-nummer (ofwel SWIFT-nummer): INGBNL2A

Surfin’ rekening

IBAN-nummer: NL37INGB0002608751
BIC-nummer (ofwel SWIFT-nummer): INGBNL2A

 

Commissies 
Surfin’ commissie surfin@nssvaeolus.nl
Materiaal commissie materiaal@nssvaeolus.nl
Evenementen commissie evenementen@nssvaeolus.nl
Planktong commissie planktong@nssvaeolus.nl
Bus commissie bus@nssvaeolus.nl