Contact

Ook vragen, opmerkingen en lieve, leuke, grappige of interessante berichten kun je bij ons kwijt! Bij voorkeur via de mail: info@nssvaeolus.nl.

Postadres*

Heyendaalseweg 141
6525 AJ Nijmegen

*Locatie USC; vraag aldaar naar het postvak van NSSV Aeolus

Bestuur
Voorzitter  Felix Tönisen voorzitter@nssvaeolus.nl
Secretaris  

informatie cursus

Tabea Riepe secretaris@nssvaeolus.nl
Penningmeester  Louis Hedwig penningmeester@nssvaeolus.nl
Public Relations  Jari van Tuil pr@nssvaeolus.nl
Algemeen bestuurslid 

clinics aanvragen

Guido Silvis info@nssvaeolus.nl
Bankgegevens

N.S.S.V. Aeolus

IBAN-nummer: NL91INGB0003814362
BIC-nummer (ofwel SWIFT-nummer): INGBNL2A

Commissies 
Bastion commissie bastion@nssvaeolus.nl
Bus commissie bus@nssvaeolus.nl
Evenementen commissie evenementen@nssvaeolus.nl
Jaarboek commissie planktong@nssvaeolus.nl
Materiaal commissie materiaal@nssvaeolus.nl
Surfin’ commissie surfin@nssvaeolus.nl
Vakantie commissie vakantie@nssvaeolus.nl